Co je to Healy

Healy je inovativní zařízení, které využívá frekvenční terapii pro podporu zdraví a blahobytu. Toto zařízení je spojeno s různými aplikacemi, které obsahují důležité informace a frekvence. Healy je možné používat jak blízko těla pomocí spojovacích náramků nebo elektrod, tak na dálku prostřednictvím tzv. kvantování. Dále existuje Healy Coil, který umožňuje přenášet frekvence Healy bez kabelů.Healy je snadno ovladatelný pomocí mobilního zařízení, na které si uživatel stáhne příslušné aplikace.

Programy se pak přes bluetooth nahrávají do krabičky Healy, která je kvůli velikosti objemu dat maličká.Healy nabízí různé frekvenční a kvantové programy pro různé oblasti, jako je krása, kůže, fitness, spánek, učení, bioenergetická rovnováha a práce. Kromě toho existují také speciální programy pro zvířata.
Přístroj Healy je nástroj nové generace, který využívá top technologii k analýze a harmonizaci bioenergetického pole jednotlivce. Je schopen zanalyzovat a optimalizovat informační pole na základě fotografie, jména a data narození ať už je člověk kdekoliv na světě. Následně Healy umí tyto výsledky vyslat do pole konkrétního klienta. V aplikacích healy jsou také nahrány frekvence minerálů, vitamínů, různých esencí
Tyto frekvence mohou pomoci harmonizovat orgány, čakry a další aspekty bioenergetického pole.

CO HEALY UMÍ?

Diagnostikovat, frekvenčně harmonizovat, vyslat ozdravné informace a frekvence k danému člověku ať je kdekoliv, pracovat se zvířaty a rostliny, se skupinou lidí, harmonizovat a posílit práci, čistit prostory, domy, auto. Doplnit minerály, vitamíny, frekvence drahých kamenů, pracuje s aurou (čištění rodových vzorců) – přes auru je možné vložit vlastní záměr, je možné nahrát frekvence vašich oblíbených potravních doplňků, má koučovací program – přeprogramování mysli v 8 životních oblastí.